Neodgovorjeni prispevki | Poglej aktivne teme Danes je So Nov 16, 2019 10:20 pm

Odgovori na temo  [ 9 prispevkov ] 
 Mladenu v spomin ... 
Avtor Sporočilo

Kraj: Potok [Kostel]
Odgovori s citatom
Odgovor Mladenu v spomin ...
Mladenu v spomin ...

Umrl je Mladen Pejović - PEJO. Za vedno sem izgubil resnično pravega prijatelja , ribiškega tovariša...v tem trenutku enostavno ne najdem pravih besed, sicer pa jih niti ni moč najti, kajti bolečina, ki je ostala za njim , je v meni prevelika . Izgubil sem prijatelja, s katerim sva si takorekoč delila Kolpo in sulce, ki plavajo v njej in prijatelja, ki ga preprosto ni moč nadomestiti . Pejo, počivaj v miru....Veliko se bova še pogovarjala in ne skrbi, tvoji sulci bodo še naprej rasli tam doli v temnozelenih in skrivnostnih globinah tvoje reke, ki si jo imel tako neskončno rad .

Vsem njegovim bližnjim izrekam globoko in iskreno sožalje ,

Tomaž Arko - Tomo

Obišči >>> http://www.kostevc.si
Foto >>> http://kostevc.blogspot.com/

Sr Apr 28, 2010 10:42 am
Profil WWW
Uporabniški avatar

Kraj: kočevje
Odgovori s citatom
Odgovor Re: Mladenu v spomin ...
Počivaj v miru ..

Sr Apr 28, 2010 7:22 pm

Odgovori s citatom
Globoko naju je pretresla Mladenova smrt. Ob družinski tragediji izrekava iskreno sožalje Matjažu in Tanji. Anika in Marjan

Če Apr 29, 2010 12:55 pm

Kraj: Potok [Kostel]
Odgovori s citatom
Počivaj v miru največji mojster sulčelova ...

R.I.P. :(

Iskreno sožalje svojcem ...

Gregor

Obišči >>> http://www.kostevc.si
Foto >>> http://kostevc.blogspot.com/

Če Apr 29, 2010 4:30 pm
Profil WWW
Site Admin
Uporabniški avatar

Kraj: Ljubljana
Odgovori s citatom
Trenutek ko sem prebral ta post me je pretreslo, Mladena mi je predstavil Tomaž ob Kolpi in res lahko napišem samo to, da je šlo za izjemnega človeka, katerega bom težko pozabil... Vsem njegovim bližnjim izrekam iskreno sožalje.

LP,
Matija

Če Apr 29, 2010 8:58 pm
Profil WWW
Uporabniški avatar

Kraj: Dravsko polje
Odgovori s citatom
Tudi mene je zelo pretresla novica o nenadni smrti prijatelja in ribiškega kolega. Neštetokrat sva lovila na Dravi,Savi in seveda na Kolpi katero je imel najraje. Ob njej se je počutil resnično kot doma. Ob šumenju Kolpe mu je srce resnično zaigralo. Imel sem to srečo,da sem bil eden redkih katerim je razkazal veliko skrivnosti Kolpe.Za vsak tolmun je imel eno ali več dogodivščin, ki so ga vedno znova spominjale na lepe dogodke,ki jih je doživel ob Kolpi. Marsikdo, ki ga poznal je lahko z njim popil kavico ali kakšno pijačo,vendar skrivosti sulčelova ni bil pripravljen deliti z vsakim. Jaz sem največ stvari izvedel, ko nisem nič spraševal ampak samo poslušal,gledal in iskal ; ne z očmi ampak s srcem kot pravi Mali princ. Za lepe trenutke, ki sem jih doživel v njegovi družbi in v ribolovu sem mu nizmerno hvaležen.Počivaj v miru!

Matjažu in Tanji ter najožjim sorodnikom izrekam iskreno sožalje.

Ne žalujte,ker je konec, bodite srečni ker se je dogajalo »dalajlama«

Nikoli ne misli da si sam, ko te nihče ne sliši..
Nikoli ne misli da si sam, ko nikogar ni...
Nikoli ne misli da si sam, ko čakaš nekoga ki ga ne bo..
Vedno vedi da s tabo je nekdo...

Otmar

Ne Maj 02, 2010 1:39 am

Odgovori s citatom
....razmišljam,dragi Pejo,da bi ti nekaj napisal v slovo,pa sploh ne vem, kje naj začnem...Zapustil si nas čisto nepričakovano in brez slovesa...Res je škoda,ker je ostalo še toliko neujetih rib in nedorečenih besed...Morda se pa srečava, nekoč nekje drugje, z ribiško palico v roki in spet se bova smejala ribiškim dogodivščinam..do takrat pa ... počivaj v miru ob kakšni lepi reki.

Vinko

Ne Maj 02, 2010 1:31 pm
Uporabniški avatar

Odgovori s citatom
Počivaj v miru.
Globoko sožalje svojcem in prijateljem!

Marjan

Po Maj 03, 2010 1:59 pm
Uporabniški avatar

Kraj: PRELESJE- kolpa
Odgovori s citatom
Kar nekaj časa se nisem mogel spravit k pisanju. Preprosto nisem mogel sprejet...
Mladen je bil zame eden redkih ribičev, ki sem ga globoko spoštoval. Bil je skrivnostni učitelj. Vedel je, da se ribiških skrivnosti ne razlaga in trosi okoli. Pa ne zaradi tega, da bi komu ne privoščil. Zavedal se je kaj resnično v ribolovu največ pomeni. Da stvari sam odkriješ in jih potem tudi znaš cenit.
Spoznal sem ga še kot nevedni sulčar.
Hvaležen sem, da si me spustil v svoj krog prijateljstva in me to vidim šele zdaj, usmerjal v pravo smer.
V veliko veselje mi je, da sem se lahko pogovarjal s tabo. Tvoje besede in dejanja so me veliko naučile o smislu ribolova. Za to sem ti neizmerno hvaležen!
Vedno sem bil najmlajši v družbi sulčarjev in marsikdaj ste me podražili in s tem pripravili in okrepili za družbo ribičev, ki ni vedno iskrena... Ti pa si bil ves ta čas iskren in v veliko veselje mi je ko sem se v zadnjem obdobju le še s tabo lahko pogovarjal iskreno o skrivnostih lova sulca, ki si jih več nisva skrivala, ker sva jih že oba poznala. Marsikaj kar si ti že vedel moram še odkrit in želel sem, da bi kakšno skrivnost še odkrila skupaj...

Mladen je bil Velik človek, ki ga preprosto ne znam in ne morem opisat z besedami. V mojem spominu boš za vedno in vem, da boš vedno zdraven, ko bom lovil to "Kolpsko lepotico", ki nas je združila in povezala v življenju...

Hvala ti za vse! Pejo, pravi si!

Iskrene sožalje Matjažu, Tanji in vsem najbližjim!
Počivaj v miru...

Mario

Po Maj 10, 2010 11:58 pm
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Odgovori na temo   [ 9 prispevkov ] 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom